gdzie chcesz z nami pojechać?

o nas

Szanowni Państwo,

Biuro Podróży Kulig Travel obchodzi w tym roku 32-lecie działalności na polskim rynku turystycznym. Jesteśmy dumni, że w ciągu tych lat zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów i to właśnie oni, zadowoleni i wypoczęci, są najlepszą gwarancją satysfakcji z uczestnictwa w organizowanych przez nas wyjazdach. Co roku poszerzamy naszą ofertę, starając się jednocześnie jak najlepiej dopasować ją właśnie dla nich. Słuchamy uważnie tego, co mówią i czego od nas oczekują. Chcemy, by każdy wyjazd był naprawdę niezapomniany.

Specjalizujemy się we wczasach autokarowych nad Bałtykiem (w tym turnusach zdrowotnych z zabiegami), w górach oraz innych regionach Polski, a także wyjazdach zagranicznych (Chorwacja, Czarnogóra, Hiszpania, Bułgaria, Grecja). Ważną część oferty stanową wycieczki krajowe i zagraniczne oraz pielgrzymki, które przygotowujemy przede wszystkim dla klientów grupowych (terminy oraz szczegóły wyjazdów ustalamy indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniem).

W lutym 2012 roku biuro stało się właścicielem Domu Wczasowego Koral w Mrzeżynie k/ Kołobrzegu. Malownicze położenie ośrodka, tuż przy ujściu Regi do morza, bardzo dobry standard, a także rodzinna atmosfera, sprawiły, że wczasowicze szybko pokochali to miejsce i chętnie u nas odpoczywają. W 2023 roku nasza "koralowa" rodzina powiększyła się o Dom przy Wydmie - kameralny, 5-pokojowy dom mieszkalny z ogródkiem, położony ok. 100 m od głównego budynku.

Nasz ciągły rozwój, połączony z wieloletnim doświadczeniem w branży, sprawia, iż możemy Państwu zapewnić nie tylko profesjonalnie wykonaną usługę, ale także spokój i bezpieczeństwo wypoczynku. Do zobaczenia w podróży!

Zespół Kulig Travel

 

Nasze certyfikaty - jesteśmy partnerem godnym zaufania

kliknij aby zobaczyć powiększenie certyfikatu:

Oprócz tego jesteśmy certyfikowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów

kliknij aby zobaczyć powiększenie certyfikatu:

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności