gdzie chcesz z nami pojechać?

o nas

Szanowni Państwo,

Biuro Podróży Kulig Travel obchodzi w tym roku 26-lecie działalności na polskim rynku turystycznym. Jesteśmy dumni, że w ciągu tych lat zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów i to właśnie oni, zadowoleni i wypoczęci, są najlepszą gwarancją satysfakcji z uczestnictwa w organizowanych przez nas wyjazdach. Co roku poszerzamy naszą ofertę, starając się jednocześnie jak najlepiej dopasować ją właśnie dla nich. Słuchamy uważnie tego, co mówią i czego od nas oczekują. Chcemy, by każdy wyjazd był naprawdę niezapomniany.

Biuro Kulig Travel organizuje wczasy autokarowe nad Bałtykiem (w tym turnusy zdrowotne z zabiegami), w górach oraz innych regionach Polski, a także wyjazdy zagraniczne (Chorwacja, Czarnogóra, Hiszpania, Bułgaria, Grecja czy Włochy). Ważną część oferty stanową wycieczki krajowe i zagraniczne oraz pielgrzymki, które przygotowujemy przede wszystkim dla klientów grupowych (terminy oraz szczegóły wyjazdów ustalamy indywidualnie, zgodnie z Państwa życzeniem).

6 lat temu biuro stało się właścicielem Domu Wczasowego Koral w Mrzeżynie k/ Kołobrzegu. Malownicze położenie ośrodka, tuż przy ujściu rzeki do morza, bardzo dobry standard, a także rodzinna atmosfera, sprawiają, że wczasowicze szybko pokochali to miejsce i chętnie u nas odpoczywają. 

Nasz ciągły rozwój, połączony z wieloletnim doświadczeniem w branży, sprawia, iż możemy Państwu zapewnić nie tylko profesjonalnie wykonaną usługę, ale także spokój i bezpieczeństwo wypoczynku. Do zobaczenia w podróży!

Zespół Kulig Travel

 

Nasze certyfikaty - jesteśmy partnerem godnym zaufania

kliknij aby zobaczyć powiększenie certyfikatu:

Oprócz tego jesteśmy certyfikowanym  użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów

kliknij aby zobaczyć powiększenie certyfikatu:

 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności