gdzie chcesz z nami pojechać?

Wybierz Voucher

Nie rezygnuj z podróży - Wybierz voucher!

Podmioty z szeroko rozumianej branży turystycznej mają możliwość oferowania voucherów, do przyszłego wykorzystania, za odwołane z powodu pandemii koronawirusa imprezy turystyczne, noclegi i inne usługi turystyczne. Nie rezygnuj - zmień termin! Nic na tym nie tracisz.

Voucher będzie ważny przez 1 rok od dnia, w którym miała się odbyć impreza turystyczna, za które klient wniósł zapłatę (możesz też zmienić miejsce wyjazdu). Polska jest piękna i na Ciebie zaczeka!


DODATKOWE INFORMACJE O VOUCHERACH WYDANYCH PRZEZ BP KULIG TRAVEL:

  1. Voucher umożliwia zakup dowolnie wybranej oferty BP KULIG TRAVEL.
  2. Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości, ani w części, nie może również zostać zwrócony Wydawcy, czyli BP KULIG TRAVEL.
  3. W przypadku wyboru przez Klienta imprezy turystycznej o mniejszej wartości różnica kwot będzie podległa zwrotowi.
  4. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za Vouchery, które po przekazaniu Klientowi zostały utracone lub uszkodzone. Klientowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Wydawcy z tytułu utraty, kradzieży, zniszczenia Vouchera, czy utraty jego ważności.
  5. W przypadku niemożliwości świadczenia usługi zakupionej przez Klienta przy pomocy Vouchera, Wydawca zobowiązuje się do zwrotu wydanych środków przez wydanie nowego Vouchera.
  6. Voucher stanowi formę przeniesienia w czasie praw do zorganizowania wyjazdu i wypoczynku wyrażonego w dotychczasowej Umowie – tym samym zostanie przypisany do pierwotnej rezerwacji, w związku z czym nie można go przekazać osobom trzecim, a rezerwacji nowej imprezy będzie mogła dokonać tylko osoba, która dokonała rezerwacji anulowanej imprezy. Zgodnie z OWU, nadal będzie istniała jednak zmiana uczestników imprezy.
  7. Na wykorzystanie Vouchera Klient ma rok od rozpoczęcia wyjazdu objętego umową – np. jeżeli wyjazd miał się odbyć w terminie 01.05-13.05.2020, to do 01.05.2021 roku musi wykorzystać voucher. Co to znaczy wykorzystać? Zgłosić się z nim do Organizatora i wybrać ostatecznie u niego imprezę turystyczną, na którą pojedzie. Nie oznacza to jednak, że do 01.05.2021 musi wyjechać. Może równie dobrze wybrać imprezę turystyczną na wrzesień czy grudzień 2021 roku.

Pamiętaj, że voucher za imprezę turystyczną jest w pełni bezpieczny, bo jest gwarantowany systemem zabezpieczeń na wypadek niewypłacalności.

Zachęcamy do korzystania z tej możliwości!

REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW TURYSTYCZNYCH: https://www.kuligtravel.pl/pl/311-regulamin-vouchera-turystycznego 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności